#23

Děti vyrábějící mýdlové bubliny - August Ringler, Míšeň

#23

Porcelain
260 zobrazení
8. 12. 2021 19:00

Německo r. 1894 bílý, malovaný a zlacený porcelán v rokokovém stylu autor modelu: August Ringler z roku 1894 název modelu: Kinder Seifenblasen machend sousoší dívenky a chlapce v rokokovém oblečení tvořící mýdlové bublinky rokokově tvarovaný podstavec se zlacenými reliéfními rokaji značeno zespodu: modré zkřížené meče, č. modelu P122, vtlačené č. formy 50, ručně psané č. malíře 73 výška 14 cm šířka 8 cm