#24

Lovec se psem a puškou - Míšeň, Johann Joachim Kaendler a Johann Carl Schönheit

#24

Porcelain
257 zobrazení
8. 12. 2021 19:00

Německo - 19. století (model z roku 1766-1768) bílý, malovaný a zlacený porcelán soška mladého muže v rokokovém oblečení s čepicí, dýkou a puškou, u jeho nohou sedící pes a kmen stromu s dubovými listy podstavec zdobený rokokovými reliéfními rokaji značeno zespodu: modré zkřížené meče, č. modelu B74, vtlačené č. formy 141, ručně psané č. malíře 50 výška 13,5 cm