Německo - 19. století (model z roku 1766-1768) bílý, malovaný a zlacený porcelán soška mladého muže v rokokovém oblečení s čepicí, dýkou a puškou, u jeho nohou sedící pes a kmen stromu s dubovými listy podstavec zdobený rokokovými reliéfními rokaji značeno zespodu: modré zkřížené meče, č. modelu B74, vtlačené č. formy 141, ručně psané č. malíře 50 výška 13,5 cm