#25

Dívka se slepičkou a kuřátky - Praha

#25

Porcelain
3 limity
347 zobrazení
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
8. 12. 2021 19:00

Čechy, Praha 1837-1854 bílý, malovaný, zlacený porcelán v rokokovém stylu sedící děvče s šátkem a květovanou sukní s fialovou zástěrou v jedné ruce držící slepici, v druhé ošatku u nohou tři malá kuřátka oválný podstavec se zlacenými reliéfními rokaji značeno zespodu: vtlačené jméno Prag výška 11,5 cm šířka 9,5 cm