Čechy 1840-1880 bílý, malovaný, zlacený porcelán soška stojící Panny Marie se sepjatýma rukama v tradičním oděvu, na hrudi reliéfní planoucí srdce probodnuté sedmi zlatými meči klenutý podstavec se zlaceným reliéfním ornamentem neznačeno výška 22,5 cm