#26

Panna Maria Sedmibolestná

Panna Maria Sedmibolestná
Panna Maria Sedmibolestná
Panna Maria Sedmibolestná
Panna Maria Sedmibolestná
Panna Maria Sedmibolestná
Panna Maria Sedmibolestná
#26

Panna Maria Sedmibolestná

Porcelain
370 zobrazení
Vyvolávací cena: 900 Kč
8. 12. 2021 19:00

Čechy 1840-1880 bílý, malovaný, zlacený porcelán soška stojící Panny Marie se sepjatýma rukama v tradičním oděvu, na hrudi reliéfní planoucí srdce probodnuté sedmi zlatými meči klenutý podstavec se zlaceným reliéfním ornamentem neznačeno výška 22,5 cm