#30

Šálek s podšálkem Andenken von Carlsbad - Slavkov, Schlaggenwald

#30

Porcelain
277 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
8. 12. 2021 19:00

Čechy, Slavkov 1850-1870 bílý a zlacený porcelán období a styl biedermeier zlatý nápis: Andenken von Carlsbad šálek a podšálek zdobené reliéfním ornamentem květů, zlacenými linkami, zlaceným pásem, obloukovitě tvarovaným okrajem značeno zespodu: vtlačené písmeno S a čísla 491 (značka z období 1830-1870) výška 8 cm šířka 15 cm