Čechy, Slavkov 1850-1870 bílý a zlacený porcelán období a styl biedermeier zlatý nápis: Andenken von Carlsbad šálek a podšálek zdobené reliéfním ornamentem květů, zlacenými linkami, zlaceným pásem, obloukovitě tvarovaným okrajem značeno zespodu: vtlačené písmeno S a čísla 491 (značka z období 1830-1870) výška 8 cm šířka 15 cm