#38

Tanečnice v sukni a plášti - Oeslau

#38

Porcelain
122 zobrazení
8. 12. 2021 19:00

Německo 1910-1940 bílý, malovaný, zlacený porcelán v historizujícím rokokovém stylu tanečnice s vlajícím pláštěm, rozepjatýma rukama, květovanými šaty a květinou ve vlasech kulatý podstavec zdobený zlacenými stylizovanými reliéfními rokaji značeno zespodu: modrá písmena s korunou G. W., vtlačená písmena F. M. 9 C. 10 Porzellan-Fabrik Oeslau und Wilhelmsfeld, Oeslau Porzellan-Manufaktur W. Goebel výška 9 cm