#39

Míšeňská vázička s červeným květem a modrými kvítky

#39

Porcelain
75 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
8. 12. 2021 19:00

Německo, Míšeň, minulé století bílý, malovaný, zlacený porcelán vázička kónického tvaru ústřední ručně malovaný motiv drobných modrých lučních kvítků, červeného květu, žlutých a růžových kvítků se zelenými listy zlacené linky značeno zespodu: modré zkřížené meče, č. 38 a 143 - červeně psané číslo malíře výška 14,5 cm