Rusko, Petrohrad, r. 1887 bílý, ručně malovaný, zlacený porcelán zdobený zlatým dekorativním historizujícím ornamentem s červenými linkami centrální splétaný monogram s korunou zlacené horní okraje reliéfně tvarovaný úchyt značeno zespodu: zelené písmeno A III., číslice 87 výška šálku 8 cm průměr podšálku 16 cm