Československo, Slavkov, konec minulého století bílý, malovaný, zlacený porcelán v empírovém stylu malovaná miniatura slavné italské baletky Fanny Cerrito (1817-1909) v baletu Alma z roku 1842 miniatura ohraničená zlatou kartuší značeno zespodu: černě ručně psané - Fanny Cerrito, Alma, Haas & Czjzek, hand painted, monogram malíře L. K., písmeno S s korunkou zakázková ruční práce porcelánka Slavkov výška šálku 10,5 cm průměr podšálku 16 cm