Německo, Bavorsko 1920-1938 bílý a zlacený porcelán období a styl Art deco soška dívky s náramkem a čelenkou v taneční póze nařasená zdvižená sukně ve tvaru reliéfních květů, se zlatým šrafováním, linkami a tečkami stylizovaný odstupňovaný Art deco podstavec se zlacenými plochami a linkami značeno zespodu: zeleně Hutschenreuther, selb Bavaria, lev v oválu s písmeny L.H.S., Abteilung für Kunst výška 24 cm šířka 12 cm