#51

Dívenka s kytičkou, kloboukem a s copánky - Rosenthal, Karl Himmelstoss

#51

Porcelain
104 zobrazení
8. 12. 2021 19:00

Německo 1910-1921 bílý, ručně malovaný porcelán soška stojící dívky v kroji, držící v obou rukách kytičku, s dlouhými vlasy, spletenými do copů s mašlemi autor modelu Karl Himmelstoss (1878-1967) z roku 1912 název Tyrolská dívka signováno v zadní části na soklu - Himmelstoss zespodu značeno: zeleně Rosenthal Selb - Bavaria, vtlačené číslo modelu č.7, ručně psané jméno Opel (Adolf Opel ?) výška 19 cm