#63

Motýlek s diamanty a řetízkem - bílé zlato, Salvini

#63

Jewelery
211 zobrazení
8. 12. 2021 19:00

Itálie - konec minulého století bílé zlato o ryzosti Au 750/1000 celková hmotnost 8,50 gr závěs (přívěsek) ve tvaru motýla s jedním křídlem zdobeným 19-ti vsazenými diamanty moderního briliantového brusu o hmotnosti 0,20 ct, barva G-H, čistota Vs-Si jemný řetízek československý punc hlava kohouta a číslo 3 na zadní straně motýlka jméno šperkaře Salvini na jemném řetízku na kroužku: Salvini, made in Italy výška s řetízkem 27 cm, motýl 1,5 x 1,5 cm