Skandinávie 60.-80. léta minulého století stříbro, bílý email stříbro o ryzosti Ag 925/1000 celková hmotnost 14,10 gr brož ve tvaru květu kopretiny stříbrný klenutý reliéfně zdobený střed jednotlivé okvětní lístky zdobené bílým emailem na jednom okvětním lístku v horní části poškozený email, na jednom lístku vlasová prasklinka značeno zespodu: mistrovská značka VP, 925 S nový český punc (hlava kamzíka, číslo 2) jehla z obecného žlutého kovu průměr 4 cm