#77

Náhrdelník s červeným korálem a zlatým uzávěrem

#77

Jewelery
1 limit
310 zobrazení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
8. 12. 2021 19:00

Evropa 1800-1860 přírodní mořský červený korál, kuličky náhrdelníku napodobující fosilní červený korál, zlato kulatý starožitný zlatý uzávěr v antickém stylu zdobený jemným ornamentem o ryzosti Au 520/1000, uprostřed vsazený červený přírodní mořský korál kuličky náhrdelníku různé velikosti imitující fosilní korál značeno: český nový punc (písmeno Z, šrafované pozadí, stylizovaná značka slunce) délka 22 cm