Německo, Flensburg - 21. století leštěné sterlingové stříbro o ryzosti Ag 925/1000 celková hmotnost 104 gr originální červené sametové pouzdro se jménem výrobce délka 23 cm Kartoffellöffel v horní části rukojeti prstenec, střední část rukojeti zúžená značeno: německý punc (koruna a půlměsíc) s ryzostí 925 v kruhu, rakouský punc pro cizí zboží (křídlo s písmenem W a číslem 1), nový český punc (kamzík a číslo 2) Robbe & Berking Silber Manufaktur, Flensburg, Německo, založeno roku 1874