#81

Stříbrná lotová mistička s uranovým sklem - Albert Eduard Böhr, Vídeň

#81

Silver
310 zobrazení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
8. 12. 2021 19:00

Vídeň 1852-1866 leštěné stříbro o ryzosti Ag 812,5/1000, uranové broušené zelené sklo období a styl biedermeier spodní část ze stříbra trojúhelníkovitého tvaru zdobeno historizujícím dekorativním ornamentem rohů hojnosti, rokají a mušlemi značeno vídeňským lotovým puncem a mistrovskou značkou (písmena A B v oválu) Albert Eduard Böhr (1852-1866) horní část skleněná miska z uranově zeleného skla, odstupňovaná, zdobená fazetami a zubořezem výška 10 cm šířka 7,5 cm