#82

Vídeňské stříbrné servírovací příbory v dřevěné kazetě

#82

Silver
1 limit
340 zobrazení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
8. 12. 2021 19:00

leštěné stříbro, kost, bílý kov, dřevo stříbro o ryzosti Ag 800/1000 celková hmotnost 308,3 gr stříbrné rukojeti zdobené reliéfním historizujícím neorenesančním dekorativním ornamentem servírovací (porcovací) nůž a vidlice se shrnovacím mechanismem (patent Zander) z bílého a žlutého kovu lžíce a vidlice na salát z kosti, zdobená reliéfní řezbou linek značeno vídeňským rakousko-uherským puncem (hlava Diany, číslo 3, písmeno A, nezřetelnými mistrovskými značkami délka 33 cm, 27 cm, 26 cm 26 cm dřevěná světlá kazeta 36 x 20 cm