Stední Evropa 1870-1930 zelené lesní sklo, ruční barva emailovými barvami v historizujícím neorenesančním stylu druhé poloviny 19. století zdobeno postavami rytířů v brnění se štíty a zbraněmi, malovanými barevnými emailovými barvami horní pás se zlacenými ornamenty, bílé linky s granulací výška 22 cm