#11

VÁZIČKA SE ŽLUTÝM ČÍNSKÝM DRAKEM - MÍŠEŇ

#11

Porcelain
85 zobrazení
15. 12. 2022 19:00

Německo minulé století Bílý, barevný, ručně malovaný a zlacený porcelán V čínském stylu Výška 11 cm Malá váza kónického tvaru se zlatými linkami. Zdobená stylizovaným malovaným žlutým a světle hnědým ornamentem s čínským drakem. Značeno zespodu : modré zkřížené meče, vtlačená čísla, červená ručně malovaná čísla malíře.