#16

ŠÁLEK S PODZIMNÍMI KVĚTY - ROSENTHAL, DAPHNE

#16

Porcelain
98 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
15. 12. 2022 19:00

Německo od roku 1957 Bílý, barevný a zlacený porcelán Název modelu : Daphne Porcelánka Rosenthal Výška šálku 6,5 cm, průměr podšálku 15,5 cm Šálek a podšálek s reliéfně zdobeným zlaceným okrajem v rokokovém stylu. Ústřední motiv barevných květů chryzantém s modrými kvítky a listy. Značeno zespodu : zelená značka, zlatý medailon Rosenthal, Ivory, Germany, Daphné.