Čechy 1837 - 1860 Bílý, kobaltově modrý a zlacený porcelán Styl a období : biedermeier Porcelánka Praha Průměr 18,5 cm Kulatý dekorativní talíř s klenutým okrajem zdobeným reliéfním ornamentem rozviliny a malovanými zlacenými květinami s úponky. Centrální motiv kobaltového čtyřlistu se zlacenými konturami. Značeno zespodu : vtlačené Prag a číslo.