#2

TALÍŘ S KOBALTOVÝMI LISTY A ZLACENÍM - PRAHA

#2

Porcelain
135 zobrazení
Vyvolávací cena: 400 Kč
15. 12. 2022 19:00

Čechy 1837 - 1860 Bílý, kobaltově modrý a zlacený porcelán Styl a období : biedermeier Porcelánka Praha Průměr 18,5 cm Kulatý dekorativní talíř s klenutým okrajem zdobeným reliéfním ornamentem rozviliny a malovanými zlacenými květinami s úponky. Centrální motiv kobaltového čtyřlistu se zlacenými konturami. Značeno zespodu : vtlačené Prag a číslo.