#21

KÁVOVÝ SECESNÍ MODRÝ ŠÁLEK - ROSENTHAL

#21

Porcelain
86 zobrazení
15. 12. 2022 19:00

Německo rok 1935 Bílý, světle modrý a zlacený porcelán V secesním stylu Porcelánka Rosenthal Výška šálku 4 cm, průměr podšálku 11 cm Šálek soudkovitého tvaru se zlaceným úchytem, uvnitř silně zlacený. Zlaté linky. Značeno zespodu : zeleně Rosenthal Selb Germany.