#22

ČAJOVÝ SECESNÍ SVĚTLE MODRÝ ŠÁLEK - ROSENTHAL, DONATELLO

#22

Porcelain
91 zobrazení
15. 12. 2022 19:00

Německo rok 1935 Bílý, světle modrý a zlacený porcelán V secesním stylu Porcelánka Rosenthal Výška šálku 5 cm, průměr podšálku 15 cm Šálek soudkovitého tvaru se zlaceným úchytem, uvnitř silně zlacený. Zlaté linky. Modrý světlý irizovaný povrch. Značeno zespodu : zeleně Rosenthal Selb Germany.