Německo 1943 - 1948 Bílý, barevný a zlacený porcelán V rokokovém tvaru Název modelu : Pompadour Porcelánka Rosenthal Výška šálku 7 cm, průměr podšálku 16 cm Horní okraje zdobené reliéfním a zlaceným ornamentem s rokokovým motivem. Zlacené linky. Ústřední motiv červených listů s listy ve stylu art deko. Značeno zespodu : zeleně Rosenthal Selb-Germany, Pompadour, U. S. Zone.