#28

DÓZA S ČERNÝM PÁSEM A RŮŽEMI - SLAVKOV

#28

Porcelain
106 zobrazení
Vyvolávací cena: 500 Kč
15. 12. 2022 19:00

Československo 1918 - 1945 Bílý, barevný a zlacený porcelán V secesním stylu Porcelánka Slavkov, Schlaggenwald Výška 9 cm, šířka 13 cm Oválná dóza sloužící na ukládání mýdla. Mírně klenuté víčko s horním úchytem. Dóza uvnitř v dolní části s vodorovným reliéfním žebrováním. Ústřední motiv květů růže s listy na černém pozadí, pásu. Zlaté linky. Značeno zespodu : zeleně Schlaggenwald s erbem.