Československo minulé století Smetanově bílá a barevná keramika Výška 36 cm Čáp se sklopenými křídly stojící na travnaté ploše s hnědě kvetoucí vegetací. Vyšší podstavec nepravidelného tvaru. Značeno zespodu : kulatá zelená nezřetelná značka.