#37

ČÁP STOJÍCÍ NA JEDNÉ NOZE

ČÁP STOJÍCÍ NA JEDNÉ NOZE
ČÁP STOJÍCÍ NA JEDNÉ NOZE
ČÁP STOJÍCÍ NA JEDNÉ NOZE
ČÁP STOJÍCÍ NA JEDNÉ NOZE
#37

ČÁP STOJÍCÍ NA JEDNÉ NOZE

Ceramics
81 zobrazení
15. 12. 2022 19:00

Československo minulé století Smetanově bílá a barevná keramika Výška 36 cm Čáp se sklopenými křídly stojící na travnaté ploše s hnědě kvetoucí vegetací. Vyšší podstavec nepravidelného tvaru. Značeno zespodu : kulatá zelená nezřetelná značka.