#5

ŠÁLEK S RELIÉFNÍMI PTÁČKY - CHINESE BIRD, ROYAL CROWN DERBY

#5

Porcelain
105 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
15. 12. 2022 19:00

Anglie rok 1941 Bílý, světle zelený a zlacený porcelán Název vzoru : Chinese Bird Royal Crown Derby Porcelain Co. Ltd, Osmaston Road Factory V historizujícím čínském stylu Výška 6 cm, průměr podšálku 12,5 cm Šálek válcovitého tvaru s jemným obloukovitým žebrováním. Ústřední motiv reliéfních bílých okrasných čínských bažantů na světle zeleném pozadí. Zlaté linky. Značeno zespodu : červené číslo vzoru, firemní značkou, čísly malíře, vtlačená čísla.