Německo 1970 - 1980 Bezbarvé a mléčné sklo s barevným a zlatým dekorem Autor modelu : Bjorn Wiinblad ( 1918 - 2006 ) pro Studio-Line Rosenthal Výška 20,5 cm Váza ze silnostěnného bezbarvého skla podjímaného mléčným sklem. Válcovitého tvaru se širokým horním plochým okrajem. Ústřední motiv párů bílých labutí, růžových květů, listů, modrých a zlacených vlnek. Signováno v dolní části vázy : zlatě jménem Wiinblad. Značeno zespodu : tištěné Rosenthal Studio-Linie.