#6

ŠÁLEK S ORNAMENTÁLNÍM DEKOREM - DAVENPORT, ANGLIE

#6

Porcelain
113 zobrazení
15. 12. 2022 19:00

Anglie 1850 - 1870 Bílý, barevný, ručně malovaný a zlacený porcelán W. Davenport & Co. , Longport, Staffordshire V islámském stylu Výška šálku 7 cm, průměr podšálku 15 cm Šálek s podšálkem se zlacenými linkami, dekorativním pásem, barevnými pásy. Ústřední motiv ručně malované barevné a zlacené arabesky, v dolní části šálku a uprostřed podšálku. Značeno zespodu : modře pod glazurou, ručně psané červené číslo malíře.