#61

ZLATÝ PRSTEN SE ŠESTI BRILIANTY - 2,30 CT

#61

Jewelery
108 zobrazení
15. 12. 2022 19:00

Evropa konec minulého století Bílé 18 karátové zlato, diamanty briliantového brusu Ryzost Au 750 / 1000, celková hmotnost 7,85 gramů Velikost prstenu 48 Znalecký posudek soudního znalce Obroučka a hlava prstenu z bílého zlata. Diamanty jsou zasazené v kónických šatonech a uchycené čtyřmi nebo šesti krapnami. Tři větší diamanty starého kulatého briliantového brusu o hmotnosti cca 1,70 ct. Tři menší diamanty starého kulatého briliantového brusu o hmotnosti cca 0,60 ct. Barva všech kamenů v rozsahu : G -H - I , čistota : VS2 - Si1. Značeno : český punc hlava kohouta s číslem 3. , ryzostí 750, mistrovská značka písmena IP. Znalecký posudek z roku 2019 na částku 95.000 ,- Kč. Německý a Americký posudek.