#62

KŘÍŽ Z BÍLÉHO ZLATA S DIAMANTEM A MODRÝMI SAFÍRY

#62

Jewelery
97 zobrazení
15. 12. 2022 19:00

Evropa druhá polovina minulého století Bílé 18 karátové sklo, přírodní diamant, dva přírodní modré safíry Ryzost Au 750 / 1000, celková hmotnost 5,15 gramů Výška 35 mm Přívěsek z bílého zlata ve tvaru kříže s prořezávaným ornamentem a reliéfním korpusem Krista. Uprostřed vsazený kulatý přírodní diamant moderního briliantového brusu o hmotnosti 0,20 ct, barva G, čistota Si1. V horní části dva přírodní kulaté broušené modré safíry. Oválný závěsný úchyt. Značeno : ryzost 750, nový český punc hlava kohouta s číslem 3.