#64

NÁUŠNICE Z BÍLÉHO ZLATA SE 6 TI DIAMANTY A 6 TI RUBÍNY

#64

Jewelery
76 zobrazení
15. 12. 2022 19:00

Itálie druhá polovina minulého století 18 karátové bílé zlato, přírodní diamanty a přírodní rubíny Ryzost Au 750 / 1000, celková hmotnost 3,40 gramů Délka 15 mm, výška 15 mm Náušnice z bílého zlata ve tvaru kosočtverce. Ve spodní části vsazených šest přírodních diamantů moderního briliantového brusu o hmotnosti 0,30 ct, barva G, čistota Si-P. V rozích šest přírodních broušených rubínů. Horní ustupující část zdobená reliéfními vodorovnými linkami. Uzávěr na klenotnickou puzetu. Značeno : nový český punc hlava kohouta s číslem 3. , ryzost 750, mistrovská italská značka.