Střední Evropa 1900 - 1920 Žluté 14 karátové zlato, celková hmotnost 3,60 gramů Období a styl : secese Průměr 25 mm, výška 31 mm Zlatý kulatý secesní medailon s otevírací přední částí na pantu. Uvnitř vložené zlaté okruží pro vložení osobních předmětů či fotografie. Zdobený jemným tepaným kladívkovým ornamentem. Na čelní straně vsazený broušený čirý syntetický kamínek. Ústřední gravírovaný secesní geometrický ornament. Závěsný oválný úchyt. Značeno : nezřetelný punc, mistrovská značka, nový český punc hlava labutě.