#7

ŠÁLEK S VAVŘÍNOVÝM VĚNEČKEM - POINTON, HANLEY, ANGLIE

#7

Porcelain
3 limity
103 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
15. 12. 2022 19:00

Anglie 1891 - 1916 Bílý, barevný, ručně malovaný a zlacený porcelán Pointon & Co. Ltd. , Norfolk Street, Hanley, Stoke on Trent Výška šálku 5 cm, průměr podšálku 11,5 cm Šálek s podšálkem se zlatými linkami a ornamentem. Ústřední motiv ručně malovaného zeleného vavřínového věnečku a secesně stylizovaného pásu s květinami. Značeno zespodu : šedivá značka, červeně psaná čísla malířů.