#70

ZLATÁ BROŽ VE TVARU VLNKY

ZLATÁ BROŽ VE TVARU VLNKY
ZLATÁ BROŽ VE TVARU VLNKY
ZLATÁ BROŽ VE TVARU VLNKY
ZLATÁ BROŽ VE TVARU VLNKY
ZLATÁ BROŽ VE TVARU VLNKY
ZLATÁ BROŽ VE TVARU VLNKY
ZLATÁ BROŽ VE TVARU VLNKY
ZLATÁ BROŽ VE TVARU VLNKY
#70

ZLATÁ BROŽ VE TVARU VLNKY

Jewelery
1 limit
101 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
15. 12. 2022 19:00

Evropa minulé století Žluté zlato nižší ryzosti, 8 karátů Ryzost Au 333 / 1000, celková hmotnost 2,10 gramů Délka 55 mm Zlatá brož v kombinaci postranních leštěných obloučků a střední gravírované části. Značeno : ryzostí 333, značkou výrobce, českým puncem pro staré zboží.