Evropa minulé století Žluté zlato nižší ryzosti, 8 karátů Ryzost Au 333 / 1000, celková hmotnost 2,10 gramů Délka 55 mm Zlatá brož v kombinaci postranních leštěných obloučků a střední gravírované části. Značeno : ryzostí 333, značkou výrobce, českým puncem pro staré zboží.