#72

STŘÍBRNÝ NÁRAMEK - M. KUCHER, VÍDEŇ

#72

Jewelery
1 limit
123 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
15. 12. 2022 19:00

Vídeň, Rakousko - Uhersko 1880 - 1910 Stříbro Ryzost Ag 750 / 1000, celková hmonost 14,58 gramů M. Kucher, Gold und Silberwarenfabrik, Vídeň Délka 22 cm Náramek klasického starého vídeňského tvaru ze splétaných a navzájem spojených oblých plochým článků. Značeno : vídeňský rakousko-uherský punc hlava lva s písmenkem A, mistrovská značka písmena KK.