#73

STŘÍBRNÝ KULATÝ STAROŽITNÝ OTEVÍRACÍ MEDAILON

#73

Jewelery
118 zobrazení
15. 12. 2022 19:00

Střední Evropa 1880 - 1930 Stříbro Ryzost Ag 750 / 1000, celková hmotnost 5,20 gramů Průměr medailonu 25 mm Stříbrný leštěný kulatý medailon, otevírací. Uvnitř vyložený pro vložení fotografie rodinných portrétů či portrétů blízkých lidí. Nově označeno českým puncem pro staré zboží.