#74

STŘÍBRNÝ ŘETÍZEK KE KAPESNÍM HODINKÁM

#74

Jewelery
1 limit
118 zobrazení
Vyvolávací cena: 800 Kč
15. 12. 2022 19:00

Střední Evropa 1880 - 1920 Stříbro Ryzost Ag 750 / 1000, celková hmotnost 13,50 gramů Délka 37 cm Starožitný stříbrný řetízek ke kapesním hodinkám. Jeden horní kroužek z obecného kovu. Nově označeno českým puncem pro staré zboží.