#75

BROŽ ZE STŘÍBRNÝCH GOMBÍKŮ

BROŽ ZE STŘÍBRNÝCH GOMBÍKŮ
BROŽ ZE STŘÍBRNÝCH GOMBÍKŮ
BROŽ ZE STŘÍBRNÝCH GOMBÍKŮ
BROŽ ZE STŘÍBRNÝCH GOMBÍKŮ
BROŽ ZE STŘÍBRNÝCH GOMBÍKŮ
BROŽ ZE STŘÍBRNÝCH GOMBÍKŮ
BROŽ ZE STŘÍBRNÝCH GOMBÍKŮ
#75

BROŽ ZE STŘÍBRNÝCH GOMBÍKŮ

Jewelery
77 zobrazení
15. 12. 2022 19:00

Evropa 1860 - 1940 Stříbro nižší ryzosti Ag 550 / 1000, celková hmotnost 10,60 gramů Délka 50 mm Stříbrná brož tvořená čtyřmi kulatými klenutými knoflíky či gombíky. Zdobené prořezávaným a tepaným ornamentem. Pojistný uzávěr ze žlutého kovu. Značeno zespodu : mistrovské značky, nový český punc pro staré zboží.