Evropa 1860 - 1940 Stříbro nižší ryzosti Ag 550 / 1000, celková hmotnost 10,60 gramů Délka 50 mm Stříbrná brož tvořená čtyřmi kulatými klenutými knoflíky či gombíky. Zdobené prořezávaným a tepaným ornamentem. Pojistný uzávěr ze žlutého kovu. Značeno zespodu : mistrovské značky, nový český punc pro staré zboží.