Evropa minulé století Stříbro vyšší ryzosti Ag 925 / 1000, celková hmotnost 39 gramů V historizujícím stylu Délka 19 cm Stříbrný náramek z klenutých článků, medailonů, navzájem spojených. Ústřední prořezávaný motiv kartuše s rokaji. Pojistný uzávěr. Značeno : ryzostí 925, nový český punc hlava kamzíka s číslem 2.