#76

STŘÍBRNÝ NÁRAMEK S ORNAMENTY

STŘÍBRNÝ NÁRAMEK S ORNAMENTY
STŘÍBRNÝ NÁRAMEK S ORNAMENTY
STŘÍBRNÝ NÁRAMEK S ORNAMENTY
STŘÍBRNÝ NÁRAMEK S ORNAMENTY
STŘÍBRNÝ NÁRAMEK S ORNAMENTY
STŘÍBRNÝ NÁRAMEK S ORNAMENTY
STŘÍBRNÝ NÁRAMEK S ORNAMENTY
#76

STŘÍBRNÝ NÁRAMEK S ORNAMENTY

Jewelery
1 limit
83 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
15. 12. 2022 19:00

Evropa minulé století Stříbro vyšší ryzosti Ag 925 / 1000, celková hmotnost 39 gramů V historizujícím stylu Délka 19 cm Stříbrný náramek z klenutých článků, medailonů, navzájem spojených. Ústřední prořezávaný motiv kartuše s rokaji. Pojistný uzávěr. Značeno : ryzostí 925, nový český punc hlava kamzíka s číslem 2.