#78

ZLACENÝ STŘÍBRNÝ NÁRAMEK S KULIČKAMI

#78

Jewelery
83 zobrazení
15. 12. 2022 19:00

Československo od roku 1957 Zlacené stříbro, ryzost Ag 900 / 1000, celková hmotnost 10,48 gramů Délka 23 cm Stříbrný zlacený náramek s navzájem spojených prázdných oválných článků. Střídavá kmbinace hladkého leštěného článku a článku zdobeného reliéfním ornamentem. Uprostřed leštěné kuličky. Značeno : ryzostí 900, mistrovská značka písmena JB, československý punc hlava zajíce.