#79

STŘÍBRNÝ A ZLACENÝ NÁHRDELNÍK SE JMÉNEM JARKA

#79

Jewelery
82 zobrazení
15. 12. 2022 19:00

Československo od roku 1949 Zlacené stříbro Ryzost Ag 925 / 1000, celková hmotnost 5,75 gramů Délka 22 cm, výška přívěsků 10 mm Jemný zlacený stříbrný řetízek. Pět přívěsků s prořezávanými písmeny tvořícími navzájem jméno Jarka. Značeno : ryzostí 925, československý punc hlava kamzíka s číslem 2.