#80

ZLACENÝ STŘÍBRNÝ NÁRAMEK S GRANDLEMI

#80

Jewelery
96 zobrazení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
15. 12. 2022 19:00

Československo od roku 1957 Zlacené stříbro, grandle Ryzost Ag 835 / 1000, celková hmotnost 22,41 gramů Vnitřní průměr 65 mm Kulatý náramek ve stylu 19. století. Horní rozdvojená část napodobující větvičku s jemným ornamentem. Ústřední motiv dubové větvičky s listy a žaludy, zdobené růžovým a žlutým pozlacením, dvě vsazené grandle. Hladká spodní část kruhového náramku. Pojistný uzávěr.