#83

JEMNÝ ZLATÝ NÁHRDELNÍK

JEMNÝ ZLATÝ NÁHRDELNÍK
JEMNÝ ZLATÝ NÁHRDELNÍK
JEMNÝ ZLATÝ NÁHRDELNÍK
JEMNÝ ZLATÝ NÁHRDELNÍK
JEMNÝ ZLATÝ NÁHRDELNÍK
JEMNÝ ZLATÝ NÁHRDELNÍK
#83

JEMNÝ ZLATÝ NÁHRDELNÍK

Jewelery
3 limity
159 zobrazení
Vyvolávací cena: 900 Kč
15. 12. 2022 19:00

Druhá polovina minulého století Žluté 14 karátové zlato Ryzost Au 585 / 1000, celková hmotnost 0,90 gramů Délka 20 cm Horní část tvořená jemným zlatým řetízkem s kroužky, oválnou destičkou a uzávěrem. Spodní část, náhrdelník, ze splétaných jemných reliéfních plochých esovitých článků. Značeno : nový český punc hlava labutě, jméno výrobce - Silmar.