#89

BRONZOVÝ PORTRÉT DÍVKY S COPÁNKY

#89

Sculptures
100 zobrazení
15. 12. 2022 19:00

Evropa 1890 - 1930 Jemně patinovaný bronz, mramor Ve stylu přelomu 19. a 20. století Výška 18 cm, šířka 18 cm Bronzová portrétní bysta dívky s vlasy spletenými do copánků, oblečená v nařasené košilce. Obdélný mramorový podstavec s klenutou přední částí. Nesignováno.