#90

BRONZOVÁ SOŠKA ROZSÉVAČKY

BRONZOVÁ SOŠKA ROZSÉVAČKY
BRONZOVÁ SOŠKA ROZSÉVAČKY
BRONZOVÁ SOŠKA ROZSÉVAČKY
BRONZOVÁ SOŠKA ROZSÉVAČKY
BRONZOVÁ SOŠKA ROZSÉVAČKY
BRONZOVÁ SOŠKA ROZSÉVAČKY
#90

BRONZOVÁ SOŠKA ROZSÉVAČKY

Sculptures
111 zobrazení
15. 12. 2022 19:00

Druhá polovina minulého století Patinovaný bronz s větší příměsí mědi, světlý mramor Pozdější odlitek Výška 28 cm, šířka 13,5 cm Bronzová socha stojící dívky v šátku. Rozhazující jednou rukou zrní s ošatky uvázané kolem jejích boků. Obdélný nízký leštěný mramorový světlý podstavec. Nesignováno.