#96

DÍVKA S VLAJÍCÍMI VLASY - LADISLAV ŠALOUN ( 1870 - 1946 )

#96

Sochy a umělecká sbírka Ladislava Šalouna
5 limitů
236 zobrazení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
15. 12. 2022 19:00

Československo rok 1920 Uhel, akvarel, barevné křídy na papíře 50 x 43,5 cm V renesančním stylu Signováno uprostřed dole Celkový rozměr s rámem 63 x 53 cm Energická spontánní kresba dívčí tváře se symbolistní náladou. Vzadu na papíru přípis : Dcera Marta 1920. Stříbrný rám se sklem.