Československo rok 1920 Uhel, akvarel, barevné křídy na papíře 50 x 43,5 cm V renesančním stylu Signováno uprostřed dole Celkový rozměr s rámem 63 x 53 cm Energická spontánní kresba dívčí tváře se symbolistní náladou. Vzadu na papíru přípis : Dcera Marta 1920. Stříbrný rám se sklem.