Československo rok 1919 Akvarel na papíře 51 x 41 cm V secesním žertovném stylu Signováno vpravo dole s datací 1919 Název díla : Reminiscence Celkový rozměr s rámem 67 x 57 cm Kráčející postavy dvou nahých dívek se slunečníkem a kufrem. Papír místy s hnědými skvrnami. Stříbrný patinovaný rám s paspartou.