#97

REMINISCENCE - LADISLAV ŠALOUN ( 1870 - 1946 )

#97

Sochy a umělecká sbírka Ladislava Šalouna
3 limity
199 zobrazení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
15. 12. 2022 19:00

Československo rok 1919 Akvarel na papíře 51 x 41 cm V secesním žertovném stylu Signováno vpravo dole s datací 1919 Název díla : Reminiscence Celkový rozměr s rámem 67 x 57 cm Kráčející postavy dvou nahých dívek se slunečníkem a kufrem. Papír místy s hnědými skvrnami. Stříbrný patinovaný rám s paspartou.