#103

ZLATÁ BROŽ S KVĚTEM - BIEDERMEIER

#103

Jewelery
10 zobrazení
Vyvolávací cena
3 400 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Střední Evropa 1870 - 1890. Zlato 14 karátové. Období a styl: biedermeier. Ryzost Au 580/1000, celková hmotnost 3,05 g. Výška 28 mm, šířka 34 mm. Zlatá biedermeirová brož oválného tvaru květu v kombinaci leštěné spodní části a horní části zdobené jemným ornamentem s kuličkou. Možno nosit jako brož či závěs. Značeno vídeňským rakousko-uherským puncem pro cizí zboží.