Německo, Bavorsko, 20. léta minulého století. Bílý, barevný a zlacený porcelán. Výška 6,2 cm, průměr podšálku 15 cm. Čajový šálek z bílého porcelánu s jemným barevným květinovým vzorem na vnější straně i uvnitř šálku. Dozdobený zlacenými okraji. Značeno zespodu: Rosenthal, Bavaria.