#20

ČAJOVÝ ŠÁLEK S NĚŽNÝM KVÍTÍM - ROSENTHAL

#20

Porcelain
7 zobrazení
Vyvolávací cena
900 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Německo, Bavorsko, 20. léta minulého století. Bílý, barevný a zlacený porcelán. Výška 6,2 cm, průměr podšálku 15 cm. Čajový šálek z bílého porcelánu s jemným barevným květinovým vzorem na vnější straně i uvnitř šálku. Dozdobený zlacenými okraji. Značeno zespodu: Rosenthal, Bavaria.